Sayan Fire Alarm Control Unit

CP-S
New product

Limited-time sales with 30 % off

Sayan Fire Alarm Control Panel

فروش به مدت محدود با -30% تخفیف

مرکز کنترل اعلام حریق کانوشنال سایان

20,500,000 ریال

14,350,000 ریال

Sayan Fire Alarm Control Panel

From 2 to 18 zones controller

سیستم های اعلام و اطفای حریق اتوماتیک، سرمایه و اطلاعات با ارزش و جان پرسنل را از گزند صدمات آتش سوزی دور خواهد داشت. این سیستم ها مبتنی بر تشخیص دود، حرارت، نشت گاز، شعله و توسط دتکتورهای متناسب با آن و اعلام خطر اتوماتیک، توسط دستگاه مرکزی است.

سیستم های اعلام حریق اتوماتیک

برای ایمن سازی یک محیط در برابر حریق، مهم ترین مسئله اطلاع یافتن سریع و به موقع از وقوع حریق و سپس تلاش جهت خنثی کردن آن است. هنگامی که آتش سوزی اتفاق می افتد، نشانه هایی از آتش (دود، حرارت یا شعله) پدیدار می گردد که این نشانه ها توسط عناصر حساس کشف می گردند.

هر چه این عناصر حساسیتشان نسبت به دود، حرارت یا شعله بیشتر باشد، سریع تر اعلام حریق می نمایند و احتمال خطرات جانبی پایین تر می آید.

در این مراکز که امروزه به صورت الکترونیکی وجود دارند، تمام وظایف توسط میکروپروسسور ها انجام می‌شود و سیم کشی کلیه دتکتورها ، شستی‌ها، لامپ های اعلام خبر، وسایل صوتی خبر دهنده، منابع تغذیه و غیره به مرکز کنترل وصل می‌شود.

مراکز کنترل دارای مدارهای عیب یاب بوده و هنگام ایجاد عیوبی ناشی از قطع مدارها، قطع برق شهر، ضعیف بودن باتری ها، سوختگی فیوزه ، خرابی دتکتورها عمل نموده و سیگنال به مراکز کنترل ارسال شده و منطقه آتش گرفته، شناسایی می‌شود.

هم اکنون می توانید سایر محصولات سایان Sayan را با به صورت آنلاین و با -20% تخفیف
از فروشگاه ما تهیه نمایید و در محل خود تحویل بگیرید لازم به ذکر است تمامی محصولات ارائه شده توسط این مجموعه ( تاسیسات ایمن ) دارای مجوزهای لازم و گواهی استاندار UL و تاییدیه سازمان آتش نشانی می باشد.

>>جهت مشاهده سایر محصولات سایان کلیک کنید<<

مدل CPS
طبقه بندی مرکز کنترل هوشمند
باطری دارد
Fireable دارای مواد ضد حريق

Write your review

Write your review

Related Items

اعلام حریق و اطفا حریق تاسیسات ایمن

Newsletter

Subscribe to the Paradis mailing list to receive updates on new arrivals, special offers and other.